Mezinárodní stěhování

Provádíme komplexní mezinárodní stěhování po celé Evropské unii. Stěhovací a balící procesy jsou prováděny totožným způsobem jako lokální stěhování, ale jsou časově náročnější v závislosti na vzdálenosti daných zemí. Pro tyto účely provozujeme perfektně servisované a udržované skříňové vozy značky RENAULT, IVECO a MAN, jejichž emisní limity jsou EURO 4-6.

Vozy jsou speciálně přizpůsobené pro stěhování nábytku a osobních věcí, vybavené potřebným manipulačním zařízením a fixačními materiály.

Vaše nádobí, sklo, oblečení knihy, osobní věci a další drobné předměty zabalíme.

Rozhodujícím faktorem při zajištění kvalitního stěhování do a ze zahraniční je stanovení skutečného množství stěhovaných předmětů. Na základě toho se aplikují obalové materiály, stěhovací boxy a velikost stěhovacích vozů. Proto klademe důraz na prvotní kontakt se zákazníkem, snažíme se získat co nejpodrobnější informace ohledně povahy a množství stěhovaných předmětů.

Pro firmy zabalíme veškerou techniku a dokumentaci. Obaly samozřejmě dodáme. Dodáme vám kartonové - plastové krabice, šatní boxy, lepící pásky. Buď předem nebo v den stěhování. Váš nábytek a elektroniku zabalíme do strečové a bublinkové folie.

Všechny zakázky jsou v rámci Evropy pojištěny do 10 000 000 Kč od převzetí až po předání. Během náročné cesty věnujeme zvýšenou pozornost zabalení a ochraně Vašeho majetku či zboží. Při stěhování do zámoří je potřeba vše zabalit do certifikovaných přepravních obalů

Koncese a licence pro mezinárodní stěhování

Jsme držitelem potřebných oprávnění pro mezinárodní stěhování - koncese na mezinárodní nákladní přepravu a Eurolicence.

Kam nebo odkud Vás přestěhujeme?

Belgie,  Bulharsko, Dánsko, Finsko, Francie, Holandsko, Itálie, Irsko, Lucembursko, Maďarsko, Německo, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Velká Británie.

Nemusíte se starat o celní formality

Při mezinárodním stěhování v rámci EU a Evropského hospodářského prostoru (Norsko, Lichtenštejnsko, Island) platí volnost pohybu zboží a žádné celní kontroly. Pro naše klienty navíc připravujeme prohlášení, že stěhované věci jsou osobním majetkem a nikoli zbožím. Díky tomu je bezproblémové i stěhování do a ze Švýcarska. Stěhování do zemí, které nejsou členským státem EU, se může objevit několik problémů, a proto je vhodné stěhovat s profesionály. My za vás veškeré dokumenty a jednání s celními úřady vyřídíme. Papírování při stěhování do zahraničí zařídíme i bez Vaší účasti.